Ливърпул и Шефийлд Юнайтед играят при резултат 1:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Ливърпул - Шефийлд Юн 1:1, младок си вкара нелеп автогол

Ливърпул и Шефийлд Юнайтед играят при резултат 1:1  в мач от междинния 31-ви кръг в Англия. Дарвин Нунес откри Дарвин Нунес в 17-ата минута. Мачът на „ Анфийлд ” започва в 21:30 часа и може да го гледате в директно предаване по DIEMA SPORT 3, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg също ще проследим мача онлайн.

--

Гостите от Шефийлд започнаха дуела по страховит метод. Само след няколко секунди игра, отборът на Крис Уайлдър можеше да поведе в резултата. Джеймс МакАтий получи на няколко метра пред голлинията, където бе оставен безусловно самичък. Халфът на гостите стреля от близка отдалеченост, само че Келехър отрази и мазета в корнер. След центрирането състезател на „ остриетата ” се размина с топката и не съумя да насочи удар от няколко метра.

След сериозните първи няколко минути, домакините на собствен ред взеха самодейността и стигнаха до положителни положения. Първо Салах имаше опция да стреля, само че ударът му бе избавен. След това Дарвин Нунес бе покрай гола, само че прати топката около вратата.

Все отново уругваецът съумя да се разпише след известна доза шанс в 17-аат минута. Топката бе върната към вратаря на Шефийлд, който изчака прекомерно дълго време преди да почисти. Той бе нападнат от Нунес, а откакто изрита топката, тя се отби в тялото на нападателя и влезе в мрежата за 1:0.

След откриването на резултата футболистите на Юрген Клоп напълно взеха самодейността в мача и започнаха да основават състояние след състояние.

Отличен късмет да удвои преднината на домакините имаше Алексис МакАлистър в 33-ата минута. Аржентинецът получи пред наказателното поле фронтално против вратата, където не бе обезпокояван от никой. Той овладя и стреля технично, само че около левия непряк дирек на вратата.

Три минути преди почивката стражът на гостите Гръбич трябваше да се намесва уверено след доста мощен шут на Доминик Собослай от отдалеченост.

Втората част стартира с опция за Ливърпул, която бе основана от Мохамед Салах. Звездата на домакините получи към дъгата на наказателното поле фронтално против вратата, стреля, само че право в ръцете на вратаря на Шефийлд.

LIVE ЛИВЪРПУЛ – ШЕФИЙЛД ЮН 1:1

1:0 Нунес 17', 1:1 Брадли 57' (авт)